Reklama
 
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
 
navigace

Rozhodli jste se pro PLATINOVÝ balíček! Gratulujeme!

S platinovým balíčkem
 • získáváte 189 minut
 • ušetříte 6615 Kč oproti tarifu 70 Kč/min.
 • voláte o 50 % levněji

Využijte nové možnosti předplatného, předplaťte si Vaše astro poradenství a telefonujte levněji.

Vyberte si platebni metodu:

platba převodem
platba kartou

Zadejte správně všechny údaje:

Platný formát čísla mobilního telefonu je:
(420777777777 nebo 777777777)

Po kliknutí na tlačítko OBJEDNAT Vám vygenerujeme Variabilní symbol, pod kterým vložíte nebo převedete částku Vámi objednaného balíčku na náš bankovní účet: 2109191786/2700

Jak na to?

 1. Vyberte si jeden z nabízených balíčků PŘEDPLATNÉHO! Čím více si předplatíte, tím je pro Vás volání výhodnější a můžete volat mnohem více!
 2. Zvolte si platební metodu. Můžete zaplatit bankovním převodem nebo platební kartou. Na volání pak máte k dispozici takový počet minut, který jste si zakoupili ve Vašem balíčku.
 3. Po obdržení vaší platby Vám pošleme SMS společně s vaším osobním PINem. Ten si prosím uchovávejte na bezpečném místě, abyste tak zabránili jeho zneužití. Váš osobní PIN slouží k využití telefonní služby v naší astroporadně.
 4. Od tohoto okamžiku můžete volat do naší astroporadny. Na běžné tel. číslo: 296 188 188. Prosím mějte Váš osobní PIN připraven. Nahlásíte jej spojovatelce, která Váš hovor vyzvedne a požádá Vás o něj. Za dobu strávenou na spojovatelně neplatíte! Poté budete okamžitě přepojeni na Vámi zvoleného poradce. Uchovávejte Váš osobní PIN na bezpečném místě, a zabraňte tak jeho zneužití.
 5. Po skončení hovoru vám přijde SMS s informací o výši vašeho zůstatku v minutách.
 6. Váš zakoupený balíček má platnost jednoho roku ode dne přijetí platby. Balíčky můžete různě kombinovat. Platnost se vždy prodlužuje na dobu jednoho roku, ode dne přijetí nové platby.

Nápověda

Často kladené dotazy

 • rozbalMusím vyčerpat balíček najednou?
  Ne! Balíček můžete čerpat po částech a kombinovat jej i s jinými balíčky. K Vašemu stávajícímu zůstatku se po obdržení Vámi nově zaslané částky přičte odpovídající počet minut.
 • rozbalMohu volat z jiného telefonu?
  Samozřejmě! Jen musíte použít svůj osobní PIN! Proto uchovávejte Váš osobní PIN na bezpečném místě, a zabraňte tak jeho zneužití.
 • rozbalDo kdy musím balíček využít?
  Platnost balíčku je jeden rok od termínu obdržení Vámi zaslané částky na náš účet. Pokud se rozhodnete svůj balíček navýšit, můžete tak udělat kdykoliv v průběhu roku, platnost vkladu se pak znovu automaticky prodlužuje, a to od data obdržení Vaší posledního platby. O platnosti balíčku Vás vždy informujeme prostřednictvím SMS.
 • rozbalMůže za mně volat někdo jiný?
  Ano! Pokud mu sdělíte Váš osobní PIN. Prosím uchovávejte si proto Váš osobní PIN na bezpečném místě, a zabraňte tak jeho zneužití.
 • rozbalMohu poslat jinou částku?
  Můžete, ale pro lepší přehlednost doporučujeme poslat přesnou cenu balíčku. Minuty se Vám budou načítat podle balíčku, kterého jste svou částkou dosáhli. Suma, která bude přesahovat, se přepočítá dle ceny za minutu dosažného balíčku. Např.: Balíček stojí 10.000,- Kč, obsahuje 189 minut (1min./53 Kč). Vy nám však pošlete 11.000,- Kč, tzn.: 11.000/53 = 207,5 minuty. K dispozici na volání budete mít tedy 207,5 minuty.
 • rozbalCo je můj osobní PIN?
  Váš osobní PIN slouží k využití telefonní služby v naší Astroporadně. Jedná se o několikamístné číslo, např.: 1234567. Osobní PIN Vám vygenerujeme na základě Vámi uhrazené platby. Bude Vám zaslán prostřednictvím SMS na telefon zadaný při objednávce (ve Vaší registraci). Po zavolání do naší Astroporadny nahlásíte svůj osobní PIN spojovatelce, která se Vás na něj zeptá. Za dobu strávenou na spojovatelně neplatíte! Poté budete okamžitě přepojeni na Vámi zvoleného poradce. Prosím mějte Váš PIN připraven. Uchovávejte Váš osobní PIN na bezpečném místě, a zabraňte tak jeho zneužití.